Trio Økonomi AS er et autorisert regnskapskontor som holder til i Mandal. Vi leverer alle tjenester innen regnskap, økonomi og rådgivning.

Trygve Mydland

Daglig leder - Autorisert regnskapsfører
Mobil: 997 99 833
Epost: trygve@trioas.net

Tanja Gorancic

Autorisert regnskapsfører
Mobil: 476 28 994
Epost: tanja@trioas.net

Terje Lindland

Autorisert regnskapsfører
Mobil: 402 36 982
Epost: terje@trioas.net

Anne Berit Systad

Regnskapsfører
Mobil: 476 26 153
Epost: anne@trioas.net

Anne Line Silju Hansen

Regnskapsfører
Mobil: 905 19 149
Epost: anneline@trioas.net

Gunda Bråtveit

Regnskapsfører
Mobil: 904 78 645
Epost: gunda@trioas.net

Sarah Nielsen

Autorisert regnskapsfører
Mobil: 47449977
Epost: sarah@trioas.net

Mari Skagestad

Autorisert regnskapsfører
Mobil: 911 50 118
Epost: mari@trioas.net

Siw Berrefjord

Autorisert regnskapsfører
Mobil: 40228369
Epost: siw@trioas.net

Mette Skagestad

Autorisert regnskapsfører
Mobil: 46820029
Epost: mette@trioas.net